www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/CNC-1000VDC-25A/
MCB YCB9-80DM DC 1000V 25A 4Pole 10KA Solar DC Mini Circuit Breaker CNC
Code : CNC-1000VDC-25A
There is a small quantity of the product.
Product group : [ 16. Breaker Solar DC ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : CNC-1000VDC-25A
Product group : [ Breaker Solar DC ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : CNC-1000VDC-25A
Item specifics
| Model Number : |
YCB9-80DM |
| Brand : |
CNC ELECTRIC |
| Brand Name : |
CNC |
| Model : |
CNC-1000VDC-25A |
| Rated Current In : |
25A |
| Country : |
China |
| Rated Voltage Ue : |
1000V DC |
| Type MCB : |
4 Pole |