www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/CNC-500VDC-63A/
MCB YCB9-80DM DC 500V 63A 2Pole 10KA Solar DC Mini Circuit Breaker CNC
Code : CNC-500VDC-63A
Ready to send immediately
Product group : [ 16. Breaker Solar DC ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : CNC-500VDC-63A
Ready to send immediately
Online Live Chat
Code : CNC-500VDC-63A
Item specifics
| Brand : |
CNC ELECTRIC |
| Model Number : |
YCB9-80DM |
| Model : |
CNC-500VDC-63A |
| Brand Name : |
| Rated Current In : |
63A |
| Rated Voltage Ue : |
500V DC |
| Type MCB : |
2 Pole |