www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/GK-DZ-500W-Solar/
500W 36-220V GK-DZ 50Hz Pure Sine Wave Inverter 30-45V DC to AC 220V
Code : GK-DZ-500W-Solar
    Inverter Pure sine wave AC220V 500W input Solar 40V-45V 300W-370W. Perfect performance controlled by advanced CPU. Protection functions low-voltage protection over-voltage protection, Over temperature protection, overload protection, short circuit protection, reverse polarity protection. battery over-discharge alarm protection, and shockproof.
  Ready to send immediately
Product group : [ 79. DC to AC Pure Sine Wave ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : GK-DZ-500W-Solar
  Ready to send immediately
Product group : [ DC to AC Pure Sine Wave ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : GK-DZ-500W-Solar
Item specifics
Model   :   GK-DZ-500-Solar
Brand   :   TAILEIOK
Country   :   China
Output Power   :   500W
Input Voltage   :   36V Solar 30V-45V
Peak Power   :   1000W
Output   :   Pure sine wave
Output Voltage   :   AC 220V 50Hz
Dimension   :   270x151x85 mm.
Download documents
    Product Datasheet GK-DZ-500W-Solar
Related product list
Product Review :
500W 36-220V GK-DZ 50Hz Pure Sine Wave Inverter 30-45V DC to AC 220V500W 36-220V GK-DZ 50Hz Pure Sine Wave Inverter 30-45V DC to AC 220V
Related products
GK-DZ-500W-Solar : 500W 36-220V GK-DZ 50Hz Pure Sine Wave Inverter 30-45V DC to AC 220V   Stock 8
สั่งซื้อ 500W 36-220V GK-DZ 50Hz Pure Sine Wave Inverter 30-45V DC to AC 220V ทาง Line MyShop
Line MyShop
https://shop.line.me/@541prymt/product/1006406067
Visitors
Flag Counter
Contact
  • Shopping Cart
  • Chat Support
  097-965-9456   ( Ronnachai )
  Solar-Thailand@hotmail.com
  Line.   @Solar-Thailand
  Wechat.   nctron
  Skype.   nctron1
Office : Solar-Thailand
Google MAP  https://goo.gl/maps/TDunnKFSoeJ2
654/9 TP-SCG Pracha Uthit Rd. Trungkru Bangkok 10140
International shipping service.
500W 36-220V GK-DZ 50Hz Pure Sine Wave Inverter 30-45V DC to AC 220V www.Solar-Thailand.co.th
Inverter Pure sine wave AC220V 500W input Solar 40V-45V 300W-370W. Perfect performance controlled by advanced CPU. Protection functions low-voltage protection over-voltage protection, Over temperature protection, overload protection, short circuit protection, reverse polarity protection. battery over-discharge alarm protection, and shockproof. 500W 36-220V GK-DZ 50Hz Pure Sine Wave Inverter 30-45V DC to AC 220V Product for sale Inverter Pure sine wave AC220V 500W input Solar 40V-45V 300W-370W. Perfect performance controlled by advanced CPU. Protection functions low-voltage protection over-voltage protection, Over temperature protection, overload protection, short circuit protection, reverse polarity protection. battery over-discharge alarm protection, and shockproof.