www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/MERC-1300W-P/
MERC-1300W-P Huawei Solar Smart Optimizer
Code : MERC-1300W-P
Product group : [ 214. Huawei Inverter ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : MERC-1300W-P
Product group : [ Huawei Inverter ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : MERC-1300W-P
Item specifics
Model   :   MERC-1300W-P
Brand   :   HUAWEI หัวเว่ย
Type   :   Optimizer
Rated Input DC Power 1   :   1300W
MPPT operating voltage range   :   12.5-105V
Max. output voltage   :   80V
Max. output current   :   20A