www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SCB8-4P-32A-Suntree/
SCB8-63 400V MCB 4P 32A AC Miniature Circuit Breaker Suntree
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
SCB8-63 400V MCB 4P 32A AC Miniature Circuit Breaker Suntree Code : SCB8-4P-32A-Suntree SCB8-63 400V MCB 4P 32A AC Miniature Circuit Breaker Suntree SCB8-63 AC Miniature Circuit Breaker Suntree 400V MCB 4P. AC เบรกเกอร์ไฟฟ้า MCB Suntree 400V 4Pole |
Item specifics | |
| Model Number : | SCB8-63 AC |
| Model : | SCB8-4P-32A-Suntree |
| Brand : | Suntree |
| Country : | China |
| Rated voltage : | AC 400V |
| Rated current : | 32A |
| Description : | MCB 4P |
| Installation : | DIN rail 35mm |