www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SISO-1200V20A/
SISO-40 MD Isolation Switch 1200V DC 20A Solar DC Breaker SUNTREE
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
SISO-40 MD Isolation Switch 1200V DC 20A Solar DC Breaker SUNTREE Code : SISO-1200V20A SISO-40 MD Isolation Switch 1200V DC 20A Solar DC Breaker SUNTREE Isolation Switch 1200V DC 20A Solar DC Breaker Suntree |
Item specifics | |
| Model Number : | SISO-40MD |
| Brand : | SUNTREE |
| Brand Name : | SUNTREE |
| Model : | SISO-1200V20A |
| Rated Current : | 20A |
| Country : | China |
| Rated Voltage Ui : | 1200VDC |