www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SR-DH120-W/
SR-DH120 Step-UP Solar Street light Controller DC 12V LED 60W 24V 120W Dimmer Intelligent IP67
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
SR-DH120 Step-UP Solar Street light Controller DC 12V LED 60W 24V 120W Dimmer Intelligent IP67 Code : SR-DH120-W SR-DH120 Step-UP Solar Street light Controller DC 12V LED 60W 24V 120W Dimmer Intelligent IP67 SRNE SR-DH120 12V 24V Solar Charge Controller 20A Intelligent Wireless Solar Charge Controller with Step-up LED Driver IP67 |
Item specifics | |
| Model : | SR-DH120-W |
| Brand : | SRNE |
| System voltage : | 12V/24V |
| Country : | China |
| Output Power : | 60W/12V, 120W/24V |