www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SUN2000-30KTL-M3/
30KW Huawei Solar Inverter for Grid-Connection SUN2000-30KTL-M3 (Thailand Waranty)
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
Item specifics | |
| Brand : | HUAWEI หัวเว่ย |
| AC Voltage Rate : | 400V AC |
| Country : | China |
| รับประกัน : | 5 ปี |
| ผ่านการรับรอง : | การไฟฟ้า MEA PEA |
| Number of MPP Trackers : | 4 MPPT |
| Rated Input Voltage : | 600V (200V-1000V) |
| Max. Output Current : | 63.8 A |