www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SVP916-80A/
Protection 80A 220V Din Rail Adjustable Voltage Protector Relay with Over Current Protection
Code : SVP916-80A
80A 230V 50/60Hz Din Rail Adjustable Over And Under Voltage Protector Automatic Recovery With Over Current ProtectionFunctions 1.Over-voltage protection2.Under-voltage protection3.Over-current protection4.Automatic recovery5.Voltage display. voltage measurement 6.Current display. current measurement
There is a small quantity of the product.
Product group : [ 349. AC Safety Protector ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : SVP916-80A
Product group : [ AC Safety Protector ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : SVP916-80A
Item specifics
| MODEL : |
SVP916 |
| Adjust Loading power : |
1A-80A |
| Over-voltage protection : |
221V-300V |
| Under-voltage protection : |
150V-219V |
| Recovery delay time : |
2s-120s |
| Power-on delay time : |
2s-10s |
Related products
SVP916-80A
: Protection 80A 220V Din Rail Adjustable Voltage Protector Relay with Over Current Protection Stock 3