www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SWN-3000W-24V/
AC Power 3000W 24V Pure sine wave hybrid inverter MPPT Solar charger 60A
Code : SWN-3000W-24V
    FQK orange Off-grid pure sine wave solar power inverter 3000W with AC charger 60A MPPT, Teriod transformer, 220VAC,50HZ, 24VDC External Battery
  There is a small quantity of the product.
Product group : [ 77. Hybrid Off-Grid Inverter ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : SWN-3000W-24V
Product group : [ Hybrid Off-Grid Inverter ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : SWN-3000W-24V
Item specifics
Model   :   FQK-3000W
Brand   :   SWN
Battery system   :   24V
Country   :   China
AC power   :   3000W
Solar Max.   :   1500W
MPPT Max.   :   60A
Output Waveform   :   Pure Sine wave
Motor Pump Load   :   1.5 HP
Download documents
    Product Datasheet SWN-3000W-24V
    Datasheet
    Monitor
    WIFI Plug
Related product list
Product Review :
AC Power 3000W 24V Pure sine wave hybrid inverter MPPT Solar charger 60AAC Power 3000W 24V Pure sine wave hybrid inverter MPPT Solar charger 60A
Related products
SWN-3000W-24V : AC Power 3000W 24V Pure sine wave hybrid inverter MPPT Solar charger 60A   Stock 1
Visitors
Flag Counter
Contact
  • Shopping Cart
  • Chat Support
  097-965-9456   ( Ronnachai )
  Solar-Thailand@hotmail.com
  Line.   @Solar-Thailand
  Wechat.   nctron
  Skype.   nctron1
Office : Solar-Thailand
Google MAP  https://goo.gl/maps/TDunnKFSoeJ2
654/9 TP-SCG Pracha Uthit Rd. Trungkru Bangkok 10140
International shipping service.
AC Power 3000W 24V Pure sine wave hybrid inverter MPPT Solar charger 60A www.Solar-Thailand.co.th
FQK orange Off-grid pure sine wave solar power inverter 3000W with AC charger 60A MPPT, Teriod transformer, 220VAC,50HZ, 24VDC External Battery AC Power 3000W 24V Pure sine wave hybrid inverter MPPT Solar charger 60A Product for sale FQK orange Off-grid pure sine wave solar power inverter 3000W with AC charger 60A MPPT, Teriod transformer, 220VAC,50HZ, 24VDC External Battery