SR-DM200-W
MPPT DM200-W Gen4 Step-UP Driver คอนโทรลชาร์จ ไฟถนน Dimmer LED DC 100W 200W (ไม่รวมรีโมท)
Item specifics
Brand   :   SRNE
Model   :   SR-DM200 Gen4
Battery voltage   :   12V / 24V
Country   :   จีน
Controller type -W   :   2.4G wireless remote control
Maximum load power   :   100W/12V or 200W/24V
Load voltage   :   15V - 60V
Maximum solar input voltage   :   60V
Protection degree   :   IP67
Working temperature   :   -35 to 65Celsius
Remote control   :   CU-ALL5
SR-DM200-W :
    SR-DM200-W MPPT Controller LED 100W 12V and 200w 24V Solar street light charge controller 20A
โซลาร์ชาร์จคอนโทรล Street Light ระบบควบคุมการชาร์จ ประสิทธิภาพสูง แบบ MPPT 20A รองรับ 12V LED 100W Solar 260W และ 24V LED 200W Solar 520W Auto กันน้ำ IP67
ใช้งานง่าย มี Driver ในตัวสามารถเซ็ตลดความสว่าง LED ได้ตามเวลาที่ต้องการ
ราคานี้เฉพาะอุปกรณ์ชาร์ต ไม่รวมรีโมทคอนโทรล
SR-DM200-W
SR-DM200-W
Waterproof All-in-one Constant Current MPPT Charge Controller. The product is suitable for DM model
4. Load power and time control.
5. Battery charge and discharge temperature protection and setting.
6. Intelligent power mode The load power can automatically adjust according to the battery level.
8. Infrared remote control allow for parameters setting and status checking.
SR-DM200-W
SR-DM200-W
  Datasheet
    www.Solar-Thailand.co.th/pdf/GEN4-DM(G4)_MPPT_EN_Neutral Datasheet_V1.07(1)_compressed.pdf
MPPT DM200-W Gen4 Step-UP Driver คอนโทรลชาร์จ ไฟถนน Dimmer LED DC 100W 200W (ไม่รวมรีโมท) MPPT DM200-W Gen4 Step-UP Driver คอนโทรลชาร์จ ไฟถนน Dimmer LED DC 100W 200W (ไม่รวมรีโมท)
SR-DM200-W