www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/CNC-250VDC-32A/
MCB YCB9-80DM DC 250V 32A 2Pole 10KA Solar DC Mini Circuit Breaker CNC
Code : CNC-250VDC-32A
Ready to send immediately
Product group : [ 16. Breaker Solar DC ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : CNC-250VDC-32A
Ready to send immediately
Product group : [ Breaker Solar DC ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : CNC-250VDC-32A
Item specifics
| Model Number : |
YCB9-80DM |
| Brand : |
CNC ELECTRIC |
| Brand Name : |
CNC |
| Model : |
CNC-250VDC-32A |
| Rated Current In : |
32A |
| Country : |
จีน/ไทย |
| Rated Voltage Ue : |
250V DC |
| Type MCB : |
2 Pole |