www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/CNC-500VDC-125A/
YCB1-125 DC MCB 125A 500V 2Pole 10KA Solar DC Battery Mini Circuit Breaker CNC
Code : CNC-500VDC-125A
Product group : [ 16. Breaker Solar DC ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : CNC-500VDC-125A
Product group : [ Breaker Solar DC ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : CNC-500VDC-125A
Item specifics
Model Number   :   YCB1-125DC
Brand   :   CNC ELECTRIC
Brand Name   :   CNC
Model   :   CNC-500VDC-125A
Country   :   จีน
Rated Voltage Ue   :   500V DC
Rated Current In   :   125A
Rated Short circuit (T=4ms)   :   10KA
Installation   :   DIN Standard rail
Type MCB   :   2 Pole