www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/CNC-500VDC-20A/
MCB YCB9-80DM DC 500V 20A 2Pole 10KA Solar DC Mini Circuit Breaker CNC
Code : CNC-500VDC-20A
Ready to send immediately
Product group : [ 16. Breaker Solar DC ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : CNC-500VDC-20A
Ready to send immediately
Product group : [ Breaker Solar DC ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : CNC-500VDC-20A
Item specifics
| Brand : |
CNC ELECTRIC |
| Model Number : |
YCB9-80DM |
| Model : |
CNC-500VDC-20A |
| Brand Name : |
CNC |
| Country : |
China |
| Rated Current In : |
20A |
| Rated Voltage Ue : |
500V DC |
| Rated Short circuit (T=4ms) : |
10KA |
| Installation : |
DIN Standard rail |
| Type MCB : |
2 Pole |