www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/CNC-500VDC-80A/
YCB1-125 DC MCB 80A 500V 2Pole 10KA Solar DC Battery Mini Circuit Breaker CNC
Code : CNC-500VDC-80A
Ready to send immediately
Product group : [ 16. Breaker Solar DC ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : CNC-500VDC-80A
Ready to send immediately
Online Live Chat
Code : CNC-500VDC-80A
Item specifics
| Model Number : |
YCB1-125DC |
| Model : |
CNC-500VDC-80A |
| Rated Current In : |
80A |
| Rated Voltage Ue : |
500V DC |
| Rated Short circuit (T=4ms) : |
10KA |
| Installation : |
DIN Standard rail |
| Type MCB : |
2 Pole |