www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/CS-BL-120B2/
24V120AH Battery Box BL3 for 12V 120AH 2pcs Outside 480x420x275
Code : CS-BL-120B2
  Ready to send immediately
Product group : [ 159. Battery Box ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : CS-BL-120B2
  Ready to send immediately
Product group : [ Battery Box ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : CS-BL-120B2
Item specifics
waterproof   :   IP67
Brand   :   CSpower
Model   :   BL-120B2
External Size   :   480*420*275mm
Internal Size   :   420*370*255mm
Download documents
    Product Datasheet CS-BL-120B2
Related product list
Product group : Battery Box
Product Review :
24V120AH Battery Box BL3 for 12V 120AH 2pcs Outside 480x420x27524V120AH Battery Box BL3 for 12V 120AH 2pcs Outside 480x420x275
Related products
CS-BL-120B2 : 24V120AH Battery Box BL3 for 12V 120AH 2pcs Outside 480x420x275   Stock 88