www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/DC-SISO-1200V-20A/
SISO-40 20A MD Isolation Switch box with terminal PV Solar Breaker 1200V DC SUNTREE
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
SISO-40 20A MD Isolation Switch box with terminal PV Solar Breaker 1200V DC SUNTREE Code : DC-SISO-1200V-20A SISO-40 20A MD Isolation Switch box with terminal PV Solar Breaker 1200V DC SUNTREE Suntree Isolation Switch box with terminal PV Solar Breaker 1200V DC 20A |
Item specifics | |
| Model Number : | SISO-40MD |
| Brand : | SUNTREE |
| Brand Name : | SUNTREE |
| Model : | DC-SISO-1200V-20A |
| Type : | DC Isolation Switch |
| Country : | China |
| Rated Current : | 20A |
| Rated Voltage Ui : | 1200VDC |