www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/JQX-60F-24V/
JQX-60F Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC or 30VDC
Code : JQX-60F-24V
    Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC 30VDC
  Ready to send immediately
Product group : [ 257. Power Relay NO NC ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : JQX-60F-24V
  Ready to send immediately
Product group : [ Power Relay NO NC ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : JQX-60F-24V
Item specifics
Brand   :   TAXNELE
model   :   JQX-60F
Coil Voltage   :   24V DC
Country   :   China
Release time   :   25ms
Contact Capacity   :   60A 250VAC/ 30VDC
Download documents
    Product Datasheet JQX-60F-24V
Related product list
Product Review :
JQX-60F Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC or 30VDCJQX-60F Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC or 30VDC
Related products
JQX-60F-24V : JQX-60F Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC or 30VDC   Stock 10
สั่งซื้อ JQX-60F Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC or 30VDC ทาง Line MyShop
Line MyShop
https://shop.line.me/@541prymt/product/1006224325
Visitors
Flag Counter
Contact
  • Shopping Cart
  • Chat Support
  097-965-9456   ( Ronnachai )
  Solar-Thailand@hotmail.com
  Line.   @Solar-Thailand
  Wechat.   nctron
  Skype.   nctron1
Office : Solar-Thailand
Google MAP  https://goo.gl/maps/TDunnKFSoeJ2
654/9 TP-SCG Pracha Uthit Rd. Trungkru Bangkok 10140
International shipping service.
JQX-60F Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC or 30VDC www.Solar-Thailand.co.th
Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC 30VDC JQX-60F Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC or 30VDC Product for sale Power Relay Coil 24VDC Contact Current 60A 250VAC 30VDC