www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/JQX-62F-24V-120A/
JQX-62F-1Z Power Relay Coil 24VDC Contact Current 120A 250VAC
Code : JQX-62F-24V-120A
    Power Relay JQX-62F Coil 24VDC Contact Current 120A 250VAC 28VDC
  Ready to send immediately
Product group : [ 257. Power Relay NO NC ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : JQX-62F-24V-120A
  Ready to send immediately
Product group : [ Power Relay NO NC ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : JQX-62F-24V-120A
Item specifics
model   :   JQX-62F-1Z
Brand   :   MJER
Coil Voltage   :   24V DC
Country   :   จีน
Release time   :   25ms
Contact Capacity   :   120A 250VAC 28VDC
Download documents
    Product Datasheet JQX-62F-24V-120A
Related product list
Product Review :
JQX-62F-1Z Power Relay  Coil 24VDC Contact Current 120A 250VACJQX-62F-1Z Power Relay  Coil 24VDC Contact Current 120A 250VAC
Related products
JQX-62F-24V-120A : JQX-62F-1Z Power Relay Coil 24VDC Contact Current 120A 250VAC   Stock 13