www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/POLY-320W/
POWITT Polycrystalline 320W High Efficiency Solar PV Module
Code : POLY-320W
    POWITT Polycrystalline 320W High Efficiency Solar PV Module12 Years workmanship warranty 30 Years output warranty
Product group : [ 23. PV Solar Cell 30V-45V ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : POLY-320W
Product group : [ PV Solar Cell 30V-45V ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : POLY-320W
Item specifics
Model   :   PW-6P72-320W
Brand   :   POWITT
Country   :   China
PV Cell   :   POLY Crystalline
PV module   :   72 cell
Peak Power (Pmax)   :   320W
Max. Power Voltage Vmp   :   37.43 V
Max. Power Current Imp   :   8.55 A
Solar cell   :   156 x 156 mm
Module Dimension   :   1956 x 992 x 40 mm.
wight   :   27.6 kg
สินค้ามีประกันการจัดส่ง   :   กรณีกระจกแตก
Download documents
    Product Datasheet POLY-320W
    POWITT Certificate IEC TUV
    POWITT Certificate ISO
    POWITT Chubb insurance
    POWITT Warranty
    Poly 320W Datasheet
Related product list
Product Review :
POWITT Polycrystalline 320W High Efficiency Solar PV ModulePOWITT Polycrystalline 320W High Efficiency Solar PV Module
Related products
POLY-320W : POWITT Polycrystalline 320W High Efficiency Solar PV Module   Stock 0
Visitors
Flag Counter
Contact
  • Shopping Cart
  • Chat Support
  097-965-9456   ( Ronnachai )
  Solar-Thailand@hotmail.com
  Line.   @Solar-Thailand
  Wechat.   nctron
  Skype.   nctron1
Office : Solar-Thailand
Google MAP  https://goo.gl/maps/TDunnKFSoeJ2
654/9 TP-SCG Pracha Uthit Rd. Trungkru Bangkok 10140
International shipping service.
POWITT Polycrystalline 320W High Efficiency Solar PV Module www.Solar-Thailand.co.th
POWITT Polycrystalline 320W High Efficiency Solar PV Module12 Years workmanship warranty 30 Years output warranty POWITT Polycrystalline 320W High Efficiency Solar PV Module Product for sale POWITT Polycrystalline 320W High Efficiency Solar PV Module12 Years workmanship warranty 30 Years output warranty