www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/RCBO-4P-200A/
YCM1LE-250L/4300 ELCB 200A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCB
Code : RCBO-4P-200A
  There is a small quantity of the product.
Product group : [ 289. Breaker RCBO RCCB ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : RCBO-4P-200A
Online Live Chat
Code : RCBO-4P-200A
Item specifics
Model   :   YCM1LE-250L
Brand   :   CNC
Rated current.   :   200A
Country   :   จีน/ไทย
Number of poles   :   4 Pole
Rated voltage Ue   :   AC400/AC690V
Rated insulation voltage Ui   :   800V
Short-circuit Icu   :   35 kA
Rated sensitivity In Adjust.   :   100mA 300mA 500mA
Operate time Adjust.   :   0s 0.4s 1s
Download documents
    Product Datasheet RCBO-4P-200A
Product Review :
YCM1LE-250L/4300 ELCB 200A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCBYCM1LE-250L/4300 ELCB 200A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCB
Related products
RCBO-4P-200A : YCM1LE-250L/4300 ELCB 200A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCB   Stock 4