www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SATS-125PV-2P/
SATS-125PV-2P 125A 2P Solar ATS Switch 8ms Transfer PV Inverter and City Power IEC60947-6-1
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
SATS-125PV-2P 125A 2P Solar ATS Switch 8ms Transfer PV Inverter and City Power IEC60947-6-1 Code : SATS-125PV-2P SATS-125PV-2P 125A 2P Solar ATS Switch 8ms Transfer PV Inverter and City Power IEC60947-6-1 SATS-125PV-2P 125A 2P Solar ATS Switch 8ms Transfer PV Inverter and City Power IEC60947-6-1 |
Item specifics | |
| ATS : | Automatic Transfer Switch |
| Brand : | SINOTIMER |
| Model : | SATS-125PV-2P |
| Country : | China |
| Rated current : | 125A |
| Rated Voltage Ue : | 220V 50/60HZ |
| Pole L N : | 2 Pole |