www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SUNTREE-550V-32A-DC/
SL7N-63 MCB DC 550V 32A 2Pole Solar PV Mini Circuit Breaker SUNTREE BEC
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
SL7N-63 MCB DC 550V 32A 2Pole Solar PV Mini Circuit Breaker SUNTREE BEC Code : SUNTREE-550V-32A-DC SL7N-63 MCB DC 550V 32A 2Pole Solar PV Mini Circuit Breaker SUNTREE BEC SL7N-63 PV Series Circuit Breaker 2P 550VDC 32A Certificate CE IEC |
Item specifics | |
| Model Number : | SL7N-63 |
| Brand : | Suntree |
| Model : | SUNTREE-550V-32A-DC |
| Rated Current : | 32A |
| Country : | China |
| Rated Voltage Ui : | 550VDC |
| Certificate : | CE, IEC |
| installation : | DIN Standard rail |
| Type : | 2 Pole |