www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SVP912-80A/
SVP912-80A Adjustable Protection Over and Under Value Automatic High and Low Voltage Protect Relay
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
Item specifics | |
| MODEL : | SVP912 |
| Over-voltage protection : | 221V-300V |
| Under-voltage protection : | 150V-219V |
| Max. Loading power : | 80A |