www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SUNTREE-800V-63A-DC/
SL7N-63 MCB DC 800V 63A 2Pole Solar PV Mini Circuit Breaker Suntree
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
SL7N-63 MCB DC 800V 63A 2Pole Solar PV Mini Circuit Breaker Suntree Code : SUNTREE-800V-63A-DC SL7N-63 MCB DC 800V 63A 2Pole Solar PV Mini Circuit Breaker Suntree SL7N-63 PV Series Circuit Breaker 2P 800VDC 63A Certificate CE IEC |
Item specifics | |
| Model Number : | SL7N-63 |
| Model : | SUNTREE-800V-63A-DC |
| Brand : | Suntree |
| Country : | China |
| Rated Current : | 63A |
| Rated Voltage Ui : | 800VDC |
| installation : | DIN Standard rail |
| Certificate : | CE IEC |
| Type : | 2 Pole |