www.Solar-Thailand.co.th/TH/Product/AC-MCCB-3P-1000A/
เบรกเกอร์เมนไฟฟ้า MCCB AC 3Pole 1000A ตัดวงจรไฟฟ้า กระแสเกินพิกัด ไฟลัดวงจร CNC
AC-MCCB-3P-1000A
เบรกเกอร์เมนไฟฟ้า MCCB AC 3Pole 1000A ตัดวงจรไฟฟ้า กระแสเกินพิกัด ไฟลัดวงจร CNCYCM8E-1000H Electronic addjustable circuit breaker3Pole 1000A MCCB AC Moulded Case Circuit Breaker CNC
AC-MCCB-3P-1000A (1)
ราคา 17,500 บาท
Code : AC-MCCB-3P-1000A
YCM8E-1000H Electronic addjustable circuit breaker3Pole 1000A MCCB AC Moulded Case Circuit Breaker CNC
    เบรกเกอร์เมนไฟฟ้า AC 3Pole 1000A ตัดวงจรไฟฟ้า กระแสเกินพิกัด ไฟลัดวงจร CNC MCCB YCM8E Electronic addjustable circuit breaker
    Pre Order สินค้านำเข้า ตามการสั่งซื้อของลูกค้าเท่านั้น
  ขายแล้ว   5
กลุ่มสินค้า : [ 9. เบรกเกอร์ AC ]
รับชำระเงิน โอนเงินผ่านธนาคาร หรือ สแกน QRcode
Code : AC-MCCB-3P-1000A
  ขายแล้ว   5
ต้องการสั่งซื้อสินค้าในนามบริษัท ทำใบเสนอราคา ภาษีมูลค่าเพิ่ม
กรุณา Add Line @Solar-Thailand
ลูกค้าเก่าที่มีประวัติสั่งซื้อ สามารถคลิกลงตระกร้า ทำใบเสนอราคาด้วยตนเอง
Code : AC-MCCB-3P-1000A
MCCB YCM8E series Electronic addjustable circuit breaker are applicable for low-voltage power systems of AC 50Hz, rated operating voltage up to 1000V and rated operating current from 16A to 1250A.
Item specifics
Brand   :   CNC
Model   :   YCM8E-1000H
Country   :   China
Number of poles   :   3 Pole
Rated voltage Ue   :   AC 400V
Rated insulation voltage Ui   :   1000V
Rated Current   :   1000A
Download เอกสาร
    Product Datasheet AC-MCCB-3P-1000A
    CNC Certificate ISO9001
    CNC Certificate 14001
    CNC Certificate OHSAS
    Datasheet YCM8E
    Distribution Agreement
รายการสินค้าที่เกี่ยวข้อง
กลุ่มสินค้า : เบรกเกอร์ AC
Product Review : รีวิว สินค้า
สินค้าที่เกี่ยวข้อง
AC-MCCB-3P-1000A : เบรกเกอร์เมนไฟฟ้า MCCB AC 3Pole 1000A ตัดวงจรไฟฟ้า กระแสเกินพิกัด ไฟลัดวงจร CNC   สต็อก 1
Visitors
Flag Counter
Contact
  • ตระกร้าสินค้า
  • แจ้งโอนเงิน
  097-965-9456   ( คุณ รณชัย )
  Solar-Thailand@hotmail.com
  Line.   @Solar-Thailand
  Wechat.   nctron
Home Office : โซลาร์ (ไทยแลนด์)
Google MAP  https://goo.gl/maps/TDunnKFSoeJ2
International shipping service.
AC-MCCB-3P-1000A เบรกเกอร์เมนไฟฟ้า MCCB AC 3Pole 1000A ตัดวงจรไฟฟ้า กระแสเกินพิกัด ไฟลัดวงจร CNC www.Solar-Thailand.co.th
ขาย เบรกเกอร์เมนไฟฟ้า MCCB AC 3Pole 1000A ตัดวงจรไฟฟ้า กระแสเกินพิกัด ไฟลัดวงจร CNC เบรกเกอร์เมนไฟฟ้า AC 3Pole 1000A ตัดวงจรไฟฟ้า กระแสเกินพิกัด ไฟลัดวงจร CNC MCCB YCM8E Electronic addjustable circuit breaker ยินดีให้คำปรึกษา ผู้สนใจ MCCB YCM8E series Electronic addjustable circuit breaker are applicable for low-voltage power systems of AC 50Hz, rated operating voltage up to 1000V and rated operating current from 16A to 1250A.