www.Solar-Thailand.co.th/TH/Product/RCBO-4P-32A/
32A 4P RCBO 100mA เบรกเกอร์กันดูด AC ON-Grid 3เฟส Residual Current Circuit Breaker MCB CNC
RCBO-4P-32A RCBO-4P-32A (24) 32A 4P RCBO 100mA เบรกเกอร์กันดูด AC ON-Grid 3เฟส Residual Current Circuit Breaker MCB CNC |
ต้องการสั่งซื้อสินค้าในนามบริษัท ทำใบเสนอราคา ภาษีมูลค่าเพิ่ม กรุณา Add Line @Solar-Thailand |
32A 4P RCBO 100mA เบรกเกอร์กันดูด AC ON-Grid 3เฟส Residual Current Circuit Breaker MCB CNC Code : RCBO-4P-32A YCB9LE-80M RCBO 4P 32A 100mA 10KA AC Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection YCB9LE-80M RCBO 4P 10KA 100mA 32A AC Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection RCBO 4 Pole, 3 Phase, Residual Current Circuit Breaker with Over Current Protection. Protection against overload and short-circuit currents. Protection against the effects of sinusoidal alternating earth fault currents. Protection against indirect contacts and additional protection against direct contacts. Protection against fire hazard caused by insulation faults. Used in residential building. |
Item specifics | |
| Model : | YCB9LE-80M |
| Brand : | CNC Electric |
| Country : | China |
| Rated Current : | 32A |
| Number of Poles : | 3P-N |
| Short Circuit Capacity ICU : | 10KA |
| Rate Voltage : | 230/400V |
| Type : | RCBO 3phase |
| Mounting : | On DIN rail EN60715 (35mm) |
| Rated sensitivity : | 100mA |