www.Solar-Thailand.co.th/TH/Product/RCBO-4P-63A/
63A 4P RCBO 100mA เบรกเกอร์กันดูด AC ON-Grid 3เฟส Residual Current Circuit Breaker MCB CNC
RCBO-4P-63A RCBO-4P-63A (21) 63A 4P RCBO 100mA เบรกเกอร์กันดูด AC ON-Grid 3เฟส Residual Current Circuit Breaker MCB CNC |
ต้องการสั่งซื้อสินค้าในนามบริษัท ทำใบเสนอราคา ภาษีมูลค่าเพิ่ม กรุณา Add Line @Solar-Thailand |
63A 4P RCBO 100mA เบรกเกอร์กันดูด AC ON-Grid 3เฟส Residual Current Circuit Breaker MCB CNC Code : RCBO-4P-63A YCB9LE-80M RCBO 4P 63A 100mA 10KA AC Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection YCB9LE-80M RCBO 4P 10KA 100mA 63A AC Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection RCBO 4 Pole, 3 Phase, Residual Current Circuit Breaker with Over Current Protection. Protection against overload and short-circuit currents. Protection against the effects of sinusoidal alternating earth fault currents. Protection against indirect contacts and additional protection against direct contacts. Protection against fire hazard caused by insulation faults. Used in residential building. |
| Country : | China |
| Rated Current : | 63A |
| Type : | RCBO 3phase |
| Mounting : | On DIN rail EN60715 (35mm) |
| Rated sensitivity : | 100mA |