www.Solar-Thailand.co.th/TH/Product/RCBO-63A-CNC/
63A RCBO 2P เบรกเกอร์กันดูด AC L-N 30mA Residual Current Circuit Breaker MCB CNC
RCBO-63A-CNC RCBO-63A-CNC (85) 63A RCBO 2P เบรกเกอร์กันดูด AC L-N 30mA Residual Current Circuit Breaker MCB CNC |
ต้องการสั่งซื้อสินค้าในนามบริษัท ทำใบเสนอราคา ภาษีมูลค่าเพิ่ม กรุณา Add Line @Solar-Thailand |
63A RCBO 2P เบรกเกอร์กันดูด AC L-N 30mA Residual Current Circuit Breaker MCB CNC Code : RCBO-63A-CNC YCBHLN-63 RCBO 2P 63A 230V AC Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection CNC 63A RCBO 2P Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection AC YCB6HLE-63 YCB6HLN-63 Residual Current Circuit Breaker with Over Current Protection. Protection against overload and short-circuit currents. RCBO 6A-63A 230V AC 50Hz Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection. Single phase LN Residual current Circuit breaker with Over current Protection (RCBO) IEC EN 61009-1 |
| Type : | RCBO MCB |
| Country : | China |
| Rated Current : | 63A |
| Rated sensitivity ln. : | 30 mA |
| Mounting : | On DIN rail EN60715 (35mm) |